Chi'es® Fast Food

Hakkımızda

Chi'es® Fast Food

Chies Fastfood ,gıda standartlarına uygun hazırlanan ürünlerini en lezzetli haliyle sizlere  sunmak en önemli misyonlarından biridir.Sokak lezzetlerine yeni bir soluk getiren Chies Fastfood zengin ürün yelpazesiyle her yaş grubuna hitap etmektedir.Günün istediğiniz saati keyifle vakit geçireceğiz restoranımızda geleneksel damak tadına uygun ürünlerimize gösterdiğiniz yoğun ilgi ve alakanızla sokak lezzetlerinin en sağlıklı ve lezzetli ,hızlı servisiyle size hizmet etmekten sevinç ve gurur duyuyoruz.Markamızın amacını ürünlerimizi her yaş grubu için sevilen bir lezzet haline getirebilmektir.

Ar-ge çalışmaları ile ana ürünlerinin yanısıra yan ürünlerinide geliştirmeyi hedefleyen Chies Fastfood, hem müşterilerine hemde yatırımcılarına karşılıklı güven veren bir sistem oluşturmayı hedefliyor. Düşük maliyet, karlı yatırım hedefi ile bayilik ağını genişletmeyi yenilikçi Franchise anlayışıyla yatırımcılarına fırsat sunuyor. Sağlıklı ve lezzetli ürünlerimizi nezih mekanlarda ulaşılabilir fiyatlar ile sunmak ve aynı zamanda iş ortaklarıyla sürekli iletişimde kalarak gelişimlerini sağlamak ,karlılıklarını artırmak.

 

 

 

Siparişiniz için;telefon ve whatshapp  0537 406 16 65 ve 0224 220 61 41 üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


Bizde aşağıdaki ödeme yöntemleri geçerlidir;

# Kapıda ödeme
# Kredi kartı / Banka kartı 
# Setcard
# Iwallet
# Ticket
# Sodexo
# Metropol
# Multinet
# Paye / Paycell
# Tokenflex

 

Ödeme Yöntemleri

Vizyonumuz:
Chi'es Fast Food olarak faaliyet gösterdiğimiz fastfood sektöründe zengin ürün çeşidi ile farklılık oluşturacak bir anlayış sergilemektir. Müşteri memnuniyeti, hızlı servis, taze ürünler, kalite hizmet anlayışımızı geliştirerek ilerlemektir. Chi'es Fast Food olarak hedefimiz Türkiye'nin uluslararası da alanda sahip olacağı Francise markasını hayata geçirmek ve faaliyet gösterdiğimiz sektörde kalıcı memnuniyet; genel vizyonumuzun standartlarını ve çerçevesini belirler.


Misyonumuz:
Sağlıklı ve lezzetli ürünlerimizi ulaşabilir fiyatlarla her yaş grubuna sunmaktır.İş ortaklarımızla birlikte markamızı sevilen lezzetler ile herkese ulaştırmaktır.