Chi'es® Fast Food

Hakkımızda

Chi'es® Fast Food

CHİES FASTFOOD - Lezzetin Taçlandığı Yer

                          HOŞGELDİNİZ!

           Chies Fastfood ,yemek deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyan BURSA'nın gurur duyulan fast-food destinasyonudur.

Biz sadece bir restoran değil,aynı zamanda bir lezzet yolculuğunun başlangıcıyız.Sizi sıradışı tatlarla tanıştırmaya hazır mısınız?

          Chies Fastfood,2019 yılında bir hayal ve bir fikirle doğdu. Bizim hikayemiz,sıradanın ötesinde bir lezzet serüveninin hikayesidir.Her bir malzeme,her bir tarif,bir tutkunun ve özenin ürünüdür.Misyonumuz,lezzetin sadece bir öğün değil,bir deneyim olduğunu anlatmaktadır. Sizlere keyif ve lezzet sunmaktır.Bizim için ,sadece doymak değil,aynı zamanda keyif almak da önemlidir. Chies Fastfood ,her bir yemeği taze ve yüksek kalitede malzemelerle hazırlamaya kendini adamıştır.Çünkü lezzet her ayrıntıda gizlidir.

Ar-ge çalışmaları ile ürünlerini geliştirmeyi hedefleyen Chies Fastfood,hem müşterilerine hemde yatırımcılarına karşılıklı güven veren bir sistem oluşturmayı hedefliyor.Düşük maliyet,karlı yatırım hedefi ile bayilik ağını genişletmeyi,yenilikçi Franchise anlayışıyla yatırımcılarına fırsat sunuyor. Sağlıklı ve lezzetli ürünlerimizi nezih mekanlarda ,ulaşılabilir fiyatlar ile sunmak ve aynı zamanda iş ortaklarıyla sürekli iletişimde kalarak gelişmelerini sağlamaktadır.

Menümüz ,her damak zevkine ve ihtiyaca hitap eden bir hazinedir.  

 Bize ulaşın:

Chies Fastfood,Hocaalizade mah. Eceler Sok. No2 Heykel-Osmangazi/BURSA adresinde bulunmaktadır. Bursa'nın kalbinde hizmet vermektedir.

*Telefon : 0537 4061665 - 0224 2206141 

*E-Mail : [email protected]                   

Sosyal Medya Bağlantıları:

https://www.facebook.com/chiesfastfood

https://www.instagram.com/chiesfastfood

 https://www.tiktok.com/@chiesfasfood

 Chies Fastfood ,sizleri benzersiz tatlarla tanıştırmak ve her anınızı unutulmaz kılmak için burada.Her ısırık,bir lezzet yolculuğunun bir parçasıdır. SİZİ MİSAFİR ETMEKTEN ONUR DUYARIZ!

 ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ:

# Kapıda ödeme
# Kredi kartı / Banka kartı 
# Setcard
# Ticket
# Sodexo
# Metropol
# Multinet
# Tokenflex