Chi'es® Fast Food

Hakkımızda

Chi'es® Fast Food

Bursa'da fastfood restoran sektörüne yeni bir soluk getiren Chi'es Fast Food olarak yenilenmiş arayüzümüzle tekrar karşınızdayız. Eskisinden daha da enerjik ekibimizle daha da lezzetli yiyecekler hazırlıyoruz.


Uzun zamandan beri Bursa Heykel'de hizmetinizde olduğumuz işyerimizin web sitesini 2020 Aralık ayı itibariyle yeniledik. Kendi sektörümüzde Bursa'da en başarılı zaten biziz demedik, nasılsa müşterimiz var demedik , aksine müşterilerimize nasıl daha lezzetli yiyecekler sunabiliriz ve sizlere nasıl daha da iyi hizmet verebiliriz diye kafa patlattık.gece gündüz demeden çalışarak hem altyapımızı güçlendirerek kurumsal yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Ar-ge çalışmaları ile ana ürünlerinin yanısıra yan ürünlerinide geliştirmeyi hedefleyen Chi'es Fast Food, hem müşterilerine hemde yatırımcılarına karşılıklı güven veren bir sistem oluşturmayı hedefliyor. Düşük maliyet, karlı yatırım hedefi ile bayilik ağını genişletmeyi yenilikçi Franchise anlayışıyla yatırımcılarına fırsat sunuyor.

Helal sertikalı çok yönlü ürünlerimizi tadın ve ürün çeşitliliğimizi keşfedin.

Lezzetli ve muhteşem yerel ürünlerimiz sizi büyüleyecektir. Günün her saati ister kahvaltı ister öğlen yemeği ister bi kahve molası isterseniz de akşam yemeği için bize uğrayın. 


Rezervasyonunuz bekliyor ve sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. 
Telefon ile 0537 406 16 65 ve 0224 220 61 41 üzerinden ulaşabilirsiniz.


Bizde aşağıdaki ödeme yöntemleri geçerlidir;

# Ticket
# Mastercard
# Visa
# Temassız ödeme
# Maestro
# Bankamatik kart
# Sodexo
# Metropol
# Multinet
# Payecard
# Nakit ödemede

Ödeme Yöntemleri

Vizyonumuz:
Chi'es Fast Food olarak faaliyet gösterdiğimiz fastfood sektöründe zengin ürün çeşidi ile farklılık oluşturacak bir anlayış sergilemektir. Müşteri memnuniyeti, hızlı servis, taze ürünler, kalite hizmet anlayışımızı geliştirerek ilerlemektir. Chi'es Fast Food olarak hedefimiz Türkiye'nin uluslararası da alanda sahip olacağı Francise markasını hayata geçirmek ve faaliyet gösterdiğimiz sektörde kalıcı memnuniyet; genel vizyonumuzun standartlarını ve çerçevesini belirler.


Misyonumuz:
Faaliyet gösterdiğimiz sektörde yerel ve uluslararası alanda ülkemizi temsil edecek faaliyetler ve projeler gerçekleştirmektir. Amacımız lezzetlerimizi en doğru şekilde geniş kitlelere ulaştırmak ve yenilikçi yaklaşımlar getirmektir.

Leziz yemeklerimizi evinize, işyerinize siparişinizle size getirelim, sizde keyfini çıkartın. Sizin için her zaman hizmete hazırız.